Apartament Michaiła Bułchakowa

APARTAMENTY          RESTAURACJA         PARKING         FAQ          KONTAKT

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.Zagość w pokoju Michaiła Bułchakowa

Zarezerwuj pobyt już dziś!Znakomita restauracja na parterze

Na parterze i w piwnicy tej 700letniej kamienicy mieści się Restauracja Mistrz i Małgorzata, specjalizująca się w kuchni europejskiej z akcentami kuchni rosyjskiej. Po rozpakowaniu walizek zapraszamy do skosztowania dań z wykwintnej karty i delektowania się drinkami w cocktail barze.

Telewizja i WiFi

Gościom Apartamentów zapewniamy szybkie łącze internetowe (80 mb/s w całym obiekcie) oraz dostęp do kanałów naziemnej telewizji cyfrowej.

40 metrów do Rynku Staromiejskiego

Apartamenty zlokalizowane są przy ul. Szewskiej – jednej z bocznych ulic 40 metrów od Rynku Staromiejskiego, w samym sercu Toruńskiej Starówki.

Aneks kuchenny dostępny dla Gości

Na każdym piętrze, przygotowaliśmy aneksy kuchenne – wspólne dla 3 pokoi –  z dostępem m.in. do mikrofalówki, lodówki, ekspresu do kawy i czajnika elektrycznego. Tutaj znajdziecie też Państwo deskę do prasowania i żelazko.Zarezerwuj swój pobyt!

Zadzwoń +48 56 477 10 35 lub napisz: apartamenty@mistrzimalgorzata.eu


Nasza strona korzysta z ciasteczek Więcej informacji

Od wielu lat w internecie korzysta się z plików cookies, tzw. ciasteczek. Są to małe, najczęściej ok. 1kB pliki zapisywane na Twoim komputerze. Po co? W ten sposób wiemy, że odwiedziłeś naszą stronę. Te pliki nie mają żadnego wpływu na działanie systemu, służą jedynie w celach statystycznych zarówno naszej, jak i zapewne większości stron w internecie. Możesz wyłączyć ich pobieranie na Twój dysk twardy w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij