Apartamenty Mistrz i Małgorzata

APARTAMENTY          RESTAURACJA          PARKING         KONTAKT

Jak działa wirtualna recepcja?

Nasi pracownicy są dostępni pod telefonem apartamentów w godz. 12-22. W tych godzinach służą Państwu pomocą w celu dokonania rezerwacji. Natomiast po przybyciu na miejsce nasi pracownicy w restauracji są gotowi na wszelką pomoc i przeprowadzenie meldunku, wydanie kart do pokoju itp.

Uroki apartamentów miejskich

Jeśli chcesz znaleźć się w centrum miasta i na wyciągnięcie ręki mieć wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Naturalnego UNESCO, Toruńską Starówkę, tętniącą życiem także w nocy, zapraszamy!

Gdy jestem już zameldowany, muszę wrócić do apartamentu przed zamknięciem restauracji?

Absolutnie nie! Podczas meldunku otrzymają Państwo karty pozwalające w swobodny sposób na wejście i wyjście z budynku.

Czy parking jest darmowy?

Specyfika toruńskiej starówki powoduje, że wszyscy mają tu problem z zaparkowaniem. W naszym obiekcie proponujemy zatem jedno z dwóch rozwiązań: albo oddalony o ok. 180 m płatny parking (doliczony do ceny hotelu), lub 700 m od hotelu parking bezpłatny (niestrzeżony). Z chęcią na miejscu przekażemy Państwu mapkę dojazdu do obu tych miejsc.

Czy w ofercie apartamentu jest możliwość zamówienia śniadania?

Tak, wystarczy w czasie meldunku do obiektu wybrać taką opcję oraz wskazać, czego Państwo sobie na śniadanie życzą. Szczegółów udzielą nasi pracownicy.

Dodatkowe udogodnienia

Na każdym piętrze znajduje się aneks kuchenny (wspólny dla 3 pokoi). Tam znajdą Państwo ekspres do kawy, czajnik, lodówkę, mikrofalówkę i deskę do prasowania z żelazkiem. W każdym pokoju czeka na Państwa zestaw powitalny w postaci kawy, herbaty, wody mineralnej i…niespodzianki

Przyjazdy/wyjazdy

Bardzo prosimy o dokonywanie rezerwacji i płatności on line przed przybyciem do Apartamentów. Nasz bar-recepcja przyjmuje Gości w godzinach otwarcia Restauracji (12.00-22.00 ndz.-czw. i 12.00-23.00 w pt. i sb.).

Nasza strona korzysta z ciasteczek Więcej informacji

Od wielu lat w internecie korzysta się z plików cookies, tzw. ciasteczek. Są to małe, najczęściej ok. 1kB pliki zapisywane na Twoim komputerze. Po co? W ten sposób wiemy, że odwiedziłeś naszą stronę. Te pliki nie mają żadnego wpływu na działanie systemu, służą jedynie w celach statystycznych zarówno naszej, jak i zapewne większości stron w internecie. Możesz wyłączyć ich pobieranie na Twój dysk twardy w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij